Strona główna1 » Pielęgnacja powłoki

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Pielęgnacja powłoki

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Współcześnie, codzienne mycie szklanych ścianek kabin prysznicowych nie jest kluczem do zachowania czystości i blasku - dzisiaj to powłoka na kabinę prysznicową jest rozwiązaniem uciążliwego obowiązku częstego mycia prysznica. Dzięki jej zainstalowaniu spływająca woda nie zostawia śladów na szkle. Działanie wody skutkuje ubytkami w powłoce, a trwałość ochronnej warstwy zależy od jej twardości. Musimy również pamiętać, że jak każda często używana rzecz, podlega ona szybszemu procesowi zużycia. Aby zapobiec przedwczesnemu zniszczeniu, pielęgnacja powłoki musi być wykonywana systematycznie. Pozwala to przedłużyć okres przydatności warstwy zabezpieczającej oraz cieszyć się czystością przy minimalnym nakładzie pracy.

Na rynku pojawia się coraz więcej specyfików służących do pielęgnacji powłoki i nieraz trudno dokonać wyboru. Na stronie sklepu znajdą Państwo produkty marki clearshield, które cieszą się popularnością oraz pozytywnymi opiniami wśród klientów. Wspomniana marka od lat utrzymuje wysoką jakość swoich preparatów. Analizując rynek jesteśmy w stanie potwierdzić, że jest obecnie najlepszym wyborem.

Powłoka na kabinę prysznicową nie może być pielęgnowana produktami szorującymi (np. proszkiem do prania) lub zawierającymi silne substancje, takie jak kwasy. Wymaga specjalnie do tego przeznaczonej ochrony. Oferowane przez nas produkty nie należą do inwazyjnych, ale skutecznie usuwają zanieczyszczenia i zabezpieczają delikatny materiał powłoki prysznicowej. Dodatkowo płyny clearshield poprawiają odpływ wody z powierzchni zabezpieczonego szkła i gwarantują łatwość mycia oraz efekt transparentności.

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi pracownikami. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania oraz pomożemy w dokonaniu właściwego wyboru.

Kontakt

 • MyGlass Wałuszko Piotr
  NIP: 8981871884
 • E-mail:biuro@ClearShield.pl
 • Telefon(+48) 513 680 650
  (+48) 513 480 980
  (+48) 71 351 30 49
 • Fax(+48) 71 349 74 44
 • Godziny działania sklepucodziennie 8.00 - 16.00
  w soboty 8.00 - 13.00
  (w soboty przyjazd prosimy potwierdzić telefonicznie)